Instruktorzy

Katarzyna Strażyńska
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie . Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness . Instruktor Pływania Swim of Ireland,
Trener Personalny. Instruktor Tańca. Dyplomowany Dietyk.
Taniec i muzyka to jej pasja , przez 10 lat trenowała turniejowy taniec towarzyski, zdobywając liczne nagrody w kraju i za granica
(Złota medalistka Mistrzostw Okręgu Krakowskiego PTT w Tańcu Towarzyskim w stylu standardowym i w kombinacji stylów, brązowa medalistka
brązowa medalistka Mistrzostw Okręgu Krakowskiego PTT w Tańcu Towarzyskim w stylu latynoamerykańskim w kat. junior).
Trenowała pod okiem znanych szkoleniowców Iwona Pavlowicz, Agustin Egurrola.
W zajęciach fitness i pracy na siłowni wykorzystuje zdobytą przez siebie wiedzę dzięki licznym szkoleniom i warsztatom których jest uczestnikiem.
Jej wieloletnie doświadczenie w pracy w Polsce i za granica sprawia ,że każdy trening pod jej okiem jest profesjonalny i w stu procentach bezpieczny. Stawia na ciągły rozwój.


Gosia
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Magister Odnowy Biologicznej. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością-fitness. Zajęcia prowadzi od 2006 roku. Zawsze interesował ją zdrowy styl życia, sport i muzyka. To wszystko łączy w sobie fitness.

Według niej trening fitness nie musi być tylko ciężką pracą w dążeniu do wyznaczonego celu. Kształtując swoje ciało możesz się przy tym dobrze bawić. Kiedy Twój trening będzie dawał Ci radość wtedy uzyskasz najlepsze rezultaty.
Szczególnie lubi formy wzmacniające i kształtujące sylwetkę. Miłośniczka metody Pilates. Dążąc do perfekcji wciąż pogłębia swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w wielu szkoleniach i warsztatach najlepszych szkół fitness’u w Polsce: Open Mind Fitness & Health Idea (OM Body Ball,OM Stretching, OM Dance Workshop, OM Advanced Body,OM Pilates Special Population, OM Reha Fit 1, OM Trening Obwodowy), Eurofitness School (Pilates Basic, Balloning Ball, Aerobic Ball, Ballooning vs.Tubing), Reebok (Matrial Arts), program autorski Katarzyny Sempolskiej (Aktywność fizyczna Kobiet w ciąży i Ćwiczenia dla Mam z Małymi Dziećmi), Barbara Buchowicz (Step Basic, Body Ball).IFAA (Advanced & Funktional Workout), PFI (Zdrowy Kręgołup), Aktualnie w trakcie cyklu szkoleń Personal Trainer -Eurofitness School.

Na zajęciach możesz liczyć na miłe i profesjonalne podejście, bezpieczną i ciekawą lekcję, a przede wszystkim na dużą dawkę pozytywnej energii, którą stara się zarażać uczestników zajęć. Najważniejsze dla niej to satysfakcja, sukces i zadowolenie klientów.

Aneta Śleboda